Zeta olarak gücümüzü sorumluluk sahibi, özgüvenli, yeniliklere açık, katma değer üreten, kaliteli hizmete inanan, çevreye duyarlı insan kaynağımızdan alıyoruz. Hedefimiz sahip olduğumuz kaliteli insan kaynağımızı geliştirmek, yenilerini bünyemize katmaktır.

Şirketimiz hedef ve stratejileri doğrultusunda kaliteli insan gücü alımını gerçekleştirmek, bu gücün en verimli şekilde değerlendirilmesini sağlamak için başarıyı temel alan çağdaş İnsan Kaynakları uygulamalarını yürütür. Kurumsal başarıya ancak bilgili, deneyimli, işini kendisine meslek edinmiş ve motive olmuş çalışanlarla ulaşılacağına inanan Şirketimiz personeline sürekli yatırım yaparak, çalışan memnuniyetini en üst noktaya çıkarmayı amaçlar. Hızla gelişen inşaat sektöründe bu yolla farklılığını ortaya koyan Şirketimiz, nitelikli kişilerce “öncelikle tercih edilen olma” konumunu giderek pekiştirmeyi kendisine amaç edinmiştir.

Zeta Grup şirketlerinde insan kaynakları yönetimi anlayışı, iş yapılan farklı sektörlerin özel ihtiyaçlarına proaktif olarak cevap vermenin yanı sıra stratejik hedefleri ve performansı destekleyecek yaklaşım ve uygulamaların oluşturulmasını içerir.

Bütün çalışanlarımızın haysiyetine ve haklarına saygı duyuyoruz. Zeta Grup’a çalışan herkesin farklı bir şirket yaratılmasında ve bu şirketin başarısında payı vardır. Birlikte çalışarak, yaratacağımız sinerji ile yeni ve yaratıcı fırsatlar yakalayacağız.

“Önce İnsan” felsefesini kendine ilke edinen Zeta Grup sıfır kazalı çalışma felsefesini benimsemiştir. Çalışanların haklarına büyük önem vermektedir.

Kurulusundan itibaren insana öncelik veren anlayışıyla Zeta Grup, çalışanlarının emniyetli bir ortamda çalışabilmeleri ve diğer sosyal imkânlardan yararlanmalarını sağlamayı hedeflemektedir.

Bazı pozisyonlar için adaylar testlere tabi tutulmaktadır. İşe alınan personelin en kısa sürede uyumunu sağlamak amacı ile şirketimizin kültürünü, organizasyon yapısını ve işleyişini aktarmak için program düzenlenmektedir. Şirketimiz bireye yatırımın en etkin yolu olan eğitim planlaması ve uygulamasına gereken önemi vermekte ve personeline performansı ve kariyer planlaması çerçevesinde yetkinliklerini geliştirmeye yönelik eğitim olanakları sunmaktadır.

Ülkemizin kalkınması için gerekli olan yetişmiş insan gücünün oluşturulup artırılması için toplumsal sorumluluğunu yerine getirir. Zeta Grup çalışanı; üretken, çalışkan, sorumluluk sahibi ve dürüsttür.

Zeta Grup’a çalışmak bir ayrıcalıktır. Siz de bu ayrıcalığa sahip olmak istiyorsanız, sizi aramızda görmekten mutluluk duyarız.

 Zeta our strength as a responsible, confident, open to innovation, value-added produce, quality service, believes in an environmentally sound source to get people. Our goal is that we have to develop quality human resources, our structure is to add new ones.